Поточні
рахунки

Дійсно складно перебільшити можливості, які відкриваються перед власником банківського рахунку.

Розрахунково-касові послуги

FINBANK приділяє величезну увагу відкриттю і веденню поточних банківських рахунків для фізичних осіб в національній та іноземній валютах.

Якщо ви маєте намір зробити крупну покупку, зовсім не обов'язково ризикувати і носити з собою велику суму готівки - безготівковий розрахунок гарантує безпеку і надійність ваших платежів. Оформивши платіжне доручення, ви можете звільнити себе від виснажливої необхідності платити по рахунках - ваш банк все зробить за вас, варто лише оформити відповідне платіжне доручення. 

Але без сумніву, найголовніша головне перевага банківського рахунку - це свобода, яку він дарує своєму власнику. Адже з рахунком в банку можна здійснювати покупки і оплачувати послуги в будь-якому куточку земної кулі.

Типовий договiр

*

Новий тарифний пакет «Важлива Угода»

Плануєте важливу угоду, щодо купівлі нерухомості або автомобіля? 

Разом з ПАТ «ФІНБАНК» - це просто! 

Згідно постанови Правління НБУ №210 починаючи з 01 вересня 2013 р. розрахунки між фізичними особами за договорами купівля-продажу, що підлягають нотаріальному посвідченню, в сумі понад 150 тис. грн. мають проводитися у безготівковій формі через банк.

У зв’язку з цим ПАТ «ФІНБАНК» пропонує скористуватися Тарифним пакетом «Важлива угода». Тарифний пакет включає в себе наступні послуги:
- Відкриття поточного рахунку на ім’я продавця
- Відкриття поточного рахунку на ім’я покупця
- Внесення готівкових коштів на поточний рахунок покупця
- Безготівкове перерахування грошових коштів з поточного рахунку покупця на рахунок продавця, відкритий у ПАТ «ФІНБАНК»
- Безготівкове зарахування грошових коштів на поточний рахунок продавця
- Виплата готівкових коштів з поточного рахунку продавця
- Закриття поточних рахунків продавця та покупця

Кількість поточних рахунків, що відкриваються, залежить від кількості учасників угоди з купівлі-продажу.
Вартість Тарифного пакету лише 250 грн.* незалежно від суми угоди.

Для того, щоб скористатися послугами в рамках Тарифного пакету потрібні лише паспорт та ідентифікаційний код покупця та продавця.
Ви отримуєте документ, що підтверджує проведенні розрахунків у безготівковій формі.

* - тариф застосовується у день відкриття поточних рахунків. Починаючи з дня, наступного за днем відкриття поточних рахунків, усі послуги тарифікуються згідно «Тарифів ставок комісійної винагороди ПАТ «ФІНБАНК». Інші послуги, що не включені в даний пакет тарифікуються згідно «Тарифів ставок комісійної винагороди ПАТ «ФІНБАНК».