Малому
Бізнесу

Публічне акціонерне товариство FINBANK пропонує юридичним особам та фізичним особам – підприємцям різноманітні види кредитних послуг на взаємовигідних умовах, що сприяють розвитку бізнесу.

Успішнийрозвиток вимагає своєчасної підтримки. Кредитна програма від FINBANK відображає адекватне бачення потреб українського бізнесу.

Поспішаєте розрахуватись з партнерами в національній чи іноземній валютах або ж отримати перераховану вам готівку. FINBANK надає повний спектр послуг у галузі розрахунково-касового обслуговування.

  • Тарифні пакети для юридичних осіб

Широкий перелік тарифних пакетів від FinBank дозволить клієнтам оптимізувати витрати, а також оперативно управляти своїми коштами й здійснювати платежі й операції в готівковій і безготівковій формах.

Валютні операціїпосідають важливе місце у діяльності будь-якого підприємства. FINBANK належним чином дбає про зовнішньоекономічні розрахунки своїх клієнтів. 

Система "Клієнт-Банк" дозволяє завжди бути в курсі стану свого рахунку  і не витрачати дорогоцінного часу на відвідини відділень.