Платіжні
карти

Платіжна карта – найбажаніший банківський продукт в усьому світі. З карткою Visa International від FINBANK можна відчувати себе як удома в будь-якій країні світу.

Платіжні карти

Платіжна карта - важливий атрибут сучасної людини. Можна довго перераховувати вигоди від зберігання своїх заощаджень на карті від FINBANK. Ваші гроші не згорять при пожежі, вас не зможуть обкрасти - і навіть, якщо ви втратите гаманець - ваші засоби залишаться в цілковитій безпеці від сторонніх. Платіжна карта розв'язує руки. З нею ви можете здійснювати покупки в будь-якій крапці земної кулі або ж просто сидячи в Інтернеті у себе удома. FINBANK піклується про безпеку і комфорт своїх клієнтів, тому пропонує їм карти в одній з найбільш надійних міжнародних систем – Visa International.

Платіжна карта Visa

Міжнародна карта Visa Int.

Visa Virtual – це платіжна карта, яка спеціально призначена для здійснення безготівкових розрахунків  у мережі Інтернет для клієнтів,  які бажають розділяти звичайні розрахунки в торговельній мережі та «віртуальні» (у мережі Інтернет). Visa Virtual дає можливість оплачувати товари та послуги в інтернет-магазинах;  оплачувати комунальні послуги; поповнювати рахунки мобільних операторів; поповнювати рахунок готівкою через відділення ПАТ «ФІНБАНК» і безготівковими засобами через інші Банки; у режимі On-line  поповнювати рахунок за допомогою переказу коштів з іншої картки ПАТ «ФІНБАНК» через банкомати банку і банків-партнерів.

Visa Instant Forward Card – карта миттєвого випуску. За допомогою карти можна отримати готівку у банкоматах,  сплатити покупку у торгівельній мережі, розрахуватися у мережі Інтернет. Особливість карти полягає у тому, що вона надається безпосередньо у момент звернення до Банку, відразу після відкриття рахунку. Термін дії карти 3 роки. Безпеку роботи з картою забезпечено обов’язковим   використанням ПІН-коду.

Visa Electron — найпопулярніша карта в Україні, найнадійніший і демократичніший продукт VISA Int., що дає можливість його власнику отримувати готівку в банкоматах, а також оплачувати покупки в торгівельних точках, обладнаних POS-терміналом, по всьому світі. Карта VISA Electron — це зручний засіб зберігання й накопичення грошових коштів, надійний електронний "гаманець", який завжди під рукою в потрібний момент.

Карта Visa Classic — це універсальний платіжний інструмент, який приймається у всьому світі в будь-яких точках, позначених логотипом Visa, включаючи банкомати, реальні і віртуальні магазини, а також магазини, що пропонують товари і послуги поштою і за телефоном. Ця карта призначена для тих, у кого вже є досвід використання банківських карт. Вона також користується популярністю у споживачів з середнім рівнем доходу, оскільки гарантує зручність, вибір і фінансову гнучкість.

Карта Visa Gold відкриває перед вами двері до світу приголомшливих привілеїв і можливостей. Visa Gold, один з найкращих продуктів Visa, приймається по всьому світу та дозволяє вам насолоджуватися вражаючою фінансовою свободою. Карта Visa Gold надає не лише чудову можливість оплачувати будь-які товари і послуги, а також ряд важливих привілеїв, здатних зробити ваше життя простішим і яскравішим. Починаючи з послуг для мандрівників, які включають медичну і юридичну допомогу, і закінчуючи бездоганною клієнтською підтримкою в разі крадіжки або втрати вашої карти. Просто насолоджуйтеся життям — все під контролем!

Перелік термінального обладнання

*

Рекомендації держателям платіжних карток щодо їх використання

*

Нова послуга

Шановні клієнти! З грудня 2012 року всі власники платіжних карт  ПАТ «ФІНБАНК» мають  можливість здійснювати грошові перекази в національній валюті с з одної платіжної карти на іншу за допомогою банкоматів  ПАТ «ФІНБАНК» та банків-партнерів.

За детальнішою інформацією звертайтесь у відділення ПАТ «ФІНБАНК» або за телефоном  0 800 30 1111

Всеукраїнська мережа банкоматів «Радіус»

Всеукраїнська мережа банкоматів «Радіус» - один з наймасштабніших проектів в Україні за кількістю банків-учасників і задіяних у ньому термінальних пристроїв. Впровадження єдиного бренду дозволяє власникам платіжних карт ПАО «ФІНБАНК» легко ідентифікувати банкомати, в яких можна отримати готівку та інші послуги без додаткових комісій.
Телефони клієнтської служби цілодобової підтримки платіжних карт : 062-332-45-56; 0-800-50-555-55

Насолоджуйтеся світом привілеїв разом з Visa Gold!

Власники платіжних карток  VISA GOLD можуть скористатися спеціальними пропозиціями від преміальних партнерів  платіжної системи VISA.

Актуальні преміальні пропозиції і детальніша інформація: http://www.visapremium.com/catalogue/uagold