Корпоративним
клiентам

ПАТ "ФІНБАНК" пропонує юридичним особам різноманітні види кредитних послуг на взаємовигідних умовах, що сприяють розвитку бізнесу.

Успішнийрозвиток вимагає своєчасної підтримки. Кредитна програма від FINBANK відображає адекватне бачення потреб українського бізнесу.

Головна умова успіху –це гроші, що приносять прибуток. Депозитні програмиFINBANK розроблені таким чином, щоб приносити вкладникам максимальній прибуток.

Поспішаєте розрахуватись з партнерами в національній чи іноземній валютах або ж отримати перераховану вам готівку FINBANK надає повний спектр послуг у галузі розрахунково-касового обслуговування.

 • Тарифні пакети для юридичних осіб

Широкий перелік тарифних пакетів від FinBank дозволить клієнтам оптимізувати витрати, а також оперативно управляти своїми коштами й здійснювати платежі й операції в готівковій і безготівковій формах.

FINBANK професійно працює на ринку цінних паперів України. Клієнти банкуотримують повний спектр послуг в цій сфері: від організаціїемісії цінних паперів до процедури авалювання векселів.

Валютні операціїпосідають важливе місце у діяльності будь-якого підприємства. FINBANK належним чином дбає про зовнішньоекономічні розрахунки своїх клієнтів. 

 • Зарплатні проекти  

  Зарплатний проект –напрочуд ефективна система виплати заробітної платні.Тому вона успішно використовується на більшості українських підприємств.

 • Корпоративні карти  

  Корпоративна платіжна карта встигла статиневід’ємним атрибутом сучасного бізнесмена. Наявність таких карт у підприємства свідчить про його надійність та фінансовий добробут.

 • Система "Клієнт-Банк"  

  Система "Клієнт-Банк" дозволяє завжди бути в курсі стану свого рахунку  і не витрачати дорогоцінного часу на відвідини відділень.

 • Інкасація 

  Професіоналізм заслуговує на довіру. Особливо, якщо мова йде про перевезення великих сум готівки, чим уже багато років займається служба інкасації FINBANK.