Інкасація

Професіоналізм заслуговує на довіру. Особливо, якщо йдеться про перевезення великих сум готівки, чим вже багато років займається служба інкасаціїFINBANK.

Служба інкасації

Багаторічний досвід і високий професіоналізм наших співробітників дозволяє кваліфіковано й якісно здійснювати всі види інкасації та перевезень грошової готівки. Перевезення цінностей здійснюється професійною службою інкасації банку у супроводі озброєних співробітників охорони.

Уклавши з нами угоду на інкасацію ви зможете гарантовано забезпечити збереження ваших грошових коштів при перевезенні їх нашим спеціалізованим транспортом. До того ж, ви економите робочий час, необхідний для здобуття або здачі готівки в касу FINBANK.  

Послуги інкасації надаються відповідно до укладеного договору. Відповідальність банку за збереження грошей і цінностей, що перевозяться, закріплена в договорі з клієнтом і настає з моменту прийому цінностей інкасаторами. Оплата за послуги стягується на підставі укладеного договору відповідно до тарифів банку.

Види інкасації

FINBANK пропонує послуги з інкасації таких видів:
 

  • інкасація виторгу клієнтів банку з подальшим перерахунком і зарахуванням на рахунок клієнта в день інкасації. При здійсненні інкасації виручки по закінченню операційного дня банку, зарахування інкасованих грошових коштів на ваш поточний рахунок виробляється на наступний банківський день до 10 ранку;
  • доставка грошової готівки по заявці клієнта;
  • доставка та інкасація валютних цінностей за договорами купівлі-продажу валютних цінностей, укладеними з іншими банками;
  • доставка готівкових грошових коштів для виплати заробітної плати з підбором купюр необхідного номіналу;
  • перевезення грошових коштів та інших цінностей, у тому числі - і між підрозділами одного підприємства.