Про банк
"FINBANK"

FINBANK має всі необхідні ліцензії і дозволи Національного банку України для повноцінної роботи на українському і міжнародному фінансовому ринку. Банк пропонує своїм клієнтам широкий спектр послуг, у тому числі і ряд унікальних програм і рішень. 

Свобода

Свобода

Варто розуміти, що справжня свобода - це не гра без правил. Свобода – це впевненість у власних силах, здатність бачити ситуацію в цілому і робота на результат. Це сміливість діяти, поки всі застигли в нерішучості; це уміння правильно позначити мету, поки всі ходять по колу. Свобода – це рух уперед.

Люди

Виходить так, що нашими клієнтами стають люди, які розділяють нашу ідеологію. Люди, які знають ціну собі та іншим. Люди, які не бояться зробити перший крок і знаходять в собі сили продовжувати рух, не дивлячись ні на що. Люди, які не звикли обманювати себе, і саме тому – здатні довіряти іншим. 

Люди
Майбутнє

Майбутнє

Погодьтеся, кращий спосіб забезпечити собі майбутнє своєї мрії – це створити його самому. Можна знаходити причини для того, щоб виправдати свою бездіяльність. А можна у всьому шукати можливості для розвитку. І тоді вони обов'язково знайдуться.  

Ми

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ФІНБАНК" (скорочено - ПАТ “ФІНБАНК”) працює на українському фінансовому ринку з 1993 року. 

Банк має всі необхідні ліцензії і дозволи Національного банку України для повноцінної роботи на українському і міжнародному фінансовому ринку, а також є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

З інформацією про власників істотної участі можна ознайомитись за посиланням: http://www.finbank.ua/ru/page/fin-otchetnost.html

Сьогодні банк пропонує своїм клієнтам широкий спектр послуг, у тому числі і ряд унікальних програм і рішень.

Впровадження сучасних банківських технологій дозволить в недалекому майбутньому оптимізувати і зробити максимально комфортними умови роботи у всіх регіонах нашої країни і за її межами.

Ми